Bahçelievler Vidanjör

Vidanjör; çeşitli sıvı yağ tıkanmalara sebep olan cisimleri ve çamur atıklarını bir pompa yardımıyla sahip olduğu tanker sistemine depolayıp transfer edilmesini sağlayan araçtır.

ozan vidanjör İstanbul

  • Vidanjör fosseptik kuyuların biriktirilmiş olan ve bir takım insani atıkların çekimlerinde ayrıca lağımların tıkanması temizlenmesinde kullanılır. Firmamız kanalların tıkanması sonucu kanalların temizlenmesinde ve açılmasında büyük bir rol oynayan vidanjör işlemlerini uzman ekibiyle kusursuz işlemler sunmaktadır. Vidanjör işlemlerinde firmamız kanalizasyon borularına basınçlı su göndererek kanalizasyon borularının açılmasını, temizlenmesini ve düzenli akışının sağlanmasını gerçekleştirmektedir. Firmamız insan ve çevre sağlığını olumsuz etkileyen durumları ortadan kaldırmak için müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

ozan vidanjör

  • Bu alan ev ofis iş yeri hastane Avm otopark Vb. tüm yaşam alanları. Tuvalet Banyo Lavabo Mutfak Rögar Kanal Kanalizasyon Giderleri Tıkanmış İse Vidanjör Hizmetlerinden Faydalanabilirsiniz. Pis su atıklarının aktarıldığı kanalizasyon sistemleri, kanalizasyon sistemi bulunmayan yerlerde kullanılan foseptik çukurları, kuyularında biriken atıkların temizlenmesinde ve sondaj faaliyetleri neticesinde oluşan su kalıntılarının vakumlanması, şebeke sistemlerindeki tıkanıklıklar gibi her türlü atıkların temizlenmesi işlemlerinde, vidanjörler kullanılır.

Ozan vidanjör

Vidanjör Çeşitleri Nelerdir?

  • Fonksiyonlarına göre 3 çeşit vidanjör çeşiti bulunmaktadır.Vidanjör çeşitlerinin hepsinde kombine olarak düzenlenmişse pek çok yabancı atıkları çekme gücü bulunmaktadır. Vidanjör çeşitlerini sıraladığımızda ihtiyaçlara göre değişkenlik göstermektedir. Bunlar; küçük(standart) vidanjör, teleskopik emiş boomlu vidanjör ve kaset boomlu vidanjör olarak siz değerli müşterilerimize her kapsamda hizmet vermekteyiz. Firmamız vidanjör araç kiralama hususunda siz değerli müşterilerimize en iyi ve en uygun hizmeti vermek amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere hangi vidanjör çeşitidinin uygun olduğunun bilgisi verilerek çalışmalarımıza ancak bu doğrultuda başlayarak en güvenilir ve en uygun fiyatlı hizmetleri sizlere sağlamak için buradayız. Firmamız vidanjör fiyatları kapsamında müşterilerine her daim maliyetten ve zamandan tasarruf etmelerini sağlayarak hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadır.
Sunulan Olanaklar

1

20 Yıllık Tecrübe

Sektörde Edindiğimiz Tecrübeyle Neye İhtiyacınız Olduğunu Çok İyi Biliyoruz.

2

Geniş Lokasyon

İstanbul'un Her Yerinde Müşterilerimizi Hizmetlerimizle Tanıştırıyoruz.

3

Uygun Fiyat

Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerdeki Kalite Ölçüsünde Uygun Fiyatlar Sunuyoruz.

4

7 / 24 Destek

7 Gün 24 Saat Boyunca Müşteri Hizmetlerimizden Destek Alabilirsiniz.

Keşif ve Hizmet Alma Formu

Formu Doldurun Sizlere Detaylı Bilgi İçin Dönüş Sağlayalım.