Bağcılar Gider Açma

  • GİDER TIKANIKLIK AÇMAPicsart_23-03-30_19-56-38-355

Ev Ofis İşyeri Hastane Otopark Vb Tüm Yaşam Alanlarınızda Lavabo Banyo Mutfak Tuvalet ve Giderleri Olarak Kanalizasyon Rögarlar Tıkanabilir!

Dert Etmeyin Yılların Tecrübesi Olan Ozan Alt Yapı Tesisat Son Teknoloji Kameralı Sistemleri Kullanarak Tıkanıklığı Tespit Edip Kırmadan Dökmeden Tıkanıklığı Açıp Anında Çözüm Sağlıyoruz!

  • Gider Açma Yaşam Alanlarında Tüm Döşenmiş Tesisat Boru Giderleri Zamanla Kireçlenme Tortulaşma Yağ Tabakası Oluşmakta Olup Ayrıca Bazı Şeylerden Dolayı Suyun Gider Yolunu Kapatıp Tıkanmaya Yol Açmaktadır. En Kolay Çözüm Yolu Ozan Alt Yapı Tesisat Gider Açma Firmasıyla İletişime Geçmenizdir. Piyasada Bir Çok Bu İşten Anlamadığı Yada Yeterli Ekipmanlara Sahip Olmadığı İçin Zemin Kırma Boru Kırma Çatlatma Vb Maddi Zararlar Verip Extradan Masraf Çıkarmaktadırlar. Ozan Alt Yapı Tesisat Firması Olarak Kesinlikle Herhangi Bir Yeri/Yerleri Kırmadan Dökmeden %1 Dahi Extra Masraf Çıkarmadan Sorununuzu Anında Çözüyoruz!
  • RÖGAR/KANALİZASYON AÇMAPicsart_23-03-31_00-48-25-111

Kanalizasyon ya da lağım döşemi, pis ve atık suların özel kanallar aracılığıyla toplanıp atılmasını sağlayan altyapı sistemidir. Bu kanallarda künk ya da büz adı verilen kalın borular kullanılır. Atık karasu, gri su, lağım suyu, yağmur suyu taşınır.

  • Tıkanmış Kanal/Kanalizasyon Profesyonel ve Eksiksiz Ekipmanlar Tarafından Tespit Edilerek Temizlenip ve Açılmalı! Kanalların Akışını Engelleyip Takanmalara Yol Açan Künkleri Birbirlerine Bağlayan Conta, Ağaç Kökleri, Tuvaletlere Atılan Parçalar Yağmur İle Birlikte Kanala Sızan Bazı Atıklar Olabilir. Tespit Edildikten Sonra Frezeleme Sistemi Dediğimiz Farklı çaplardaki borular için uygulanan bir hizmettir. Kanal içerisindeki tıkanıklıklara karşı ilave ağırlık ekleyerek ve tekerlekleri optimum şekilde monte ederek, farklı çaplara sahip borularda frezeleme uygulanabilir. Freze uygulamasının çalışma alanı içindeki tüm alanlara ulaşma özelliği, uygulama alanları için kritik önemdedir.

  • VİDANJÖR HİZMETİPicsart_23-03-31_01-07-32-529

Çeşitli sıvı ve çamur atıklarını bir pompa yardımıyla sahip olduğu tanker sistemine depolayıp transfer edilmesini sağlayan araçtır. Vidanjörler Bir Çok Alanda Etkili ve Anında Çözüm Sağlayan Bir Araçtır. Vidanjörler pek çok alanda çeşitli atıkların transferinde rol almaktadır.

  • Vidanjör Hizmetleri; Oto Yıkama Halı Yıkama Otopark Fabrika Hastahane Ev İş Yeri Vb Tüm Yaşam Alanlarınızda Tıkanmış Kanal Gider Boru Tüm Alt Yapılarda Vidanjör Hizmetleri Alabilirsiniz! Şebeke ve kanalizasyonlar da meydana gelen tıkanıkları gidermek ve atıkları tahliye etmek üzere bu iş makineleri kullanılmaktadır. Ayrıca su şebekelerinde tıkanmaya yol açan çamurlar da bu araç vasıtası ile tahliye edilmektedir. Son zamanlar da kuyu ve sondaj çalışmalarında da etkili olarak bu araç kullanılmaktadır!
  • İstanbul’un tüm ilçelerine her alana hizmet vermekteyiz. Herhangi bir atık su sorunu ile karşı karşıya kalmanız halinde bizlerle iletişime geçmeniz doğru bir işlem olacaktır. Sunmuş olduğumuz hizmetimizde vidanjörlerimiz işlemin büyüklüğüne göre kiralanmaktadır. Vidanjör kiralama için ilk olarak atık su bölgesinin yeri belirtilmelidir. Araçlarımız bu bilgiye göre size tahsis edilecektir. Aynı zamanda araç boyutu gibi aracın tank sistemi de önemlidir. Sizlere bu özelliklere uygun olan en iyi araç her daim tahsis edilmektedir.

Gider Açma, Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Boru Tıkanıklığı Açma, Kanal Açma Temizleme, Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Rögar Temizleme, Vidanjör Hizmetleri


Sunulan Olanaklar

1

20 Yıllık Tecrübe

Sektörde Edindiğimiz Tecrübeyle Neye İhtiyacınız Olduğunu Çok İyi Biliyoruz.

2

Geniş Lokasyon

İstanbul'un Her Yerinde Müşterilerimizi Hizmetlerimizle Tanıştırıyoruz.

3

Uygun Fiyat

Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerdeki Kalite Ölçüsünde Uygun Fiyatlar Sunuyoruz.

4

7 / 24 Destek

7 Gün 24 Saat Boyunca Müşteri Hizmetlerimizden Destek Alabilirsiniz.

Keşif ve Hizmet Alma Formu

Formu Doldurun Sizlere Detaylı Bilgi İçin Dönüş Sağlayalım.