625c93f4d0850 0534 568 32 60 - 7/24 Hizmet

Beyoğlu Boru Tıkanıklığı Açma

  • OZAN TIKANMIŞ BORU AÇMA

Tıkanabilir boru İnsanların bulunduğu tüm yaşam alanları ve tüm yapılarda alt yapı evlere iş yeri Vb alanlara ihtiyaç olarak su tuvalet banyo lavabo mutfak giderleri olarak bilinen döşenmiş borulardır.

tıkanmış boru açma ozan

  • Tuvelet tıkanıklığı, bilinçsiz yada bilinçli tuvaletlere kağıt havlu peçete ıslak mendil ve diğer cisimler atılmaktadır. Tuvalete atılan bu cisimler lağıma kadar uzanan boru hatlardan geçer fakat birikilenler boruları tıkamakta olup maalesef giderin lağıma ulaşmasını engeller ve borular tıkanır.ozan boru açma

  • Mutfak lavabosunda oluşan tıkanıklıklar
  • Birçok farklı sebebe bağlıdır. Hatalı kullanım sebebiyle çok daha yoğun olarak görülen boru tıkanıklığının aslına bakıldığında kolay bir çözümü bulunmaktadır. Lavabo giderine atılan her türlü yemek kalıntısı veya yağ zamanla botu içerisinde birikerek tıkanıklık oluşmasına neden olmaktadır. Yeni yapılarda da inşaat sırasında ki hatalara bağlı olarak boru tıkanıklığı görülebilmektedir. Boruların tıkanmaması için gidere atılan her şeye dikkat edilmesi gereklidir. Yemek artıkları, meyve sebze yıkarken gideri giden kalıntılar ve hatta yağ dökülmesi gider tıkanıklığının en büyük sebebidir.

ozan boru tıkanıklığı açma

Duş giderinde oluşan tıkanıklığın giderilmesi amacıyla birbirinden farklı yöntemlere başvurulmaktadır. Pompa ve gider açıcı kimyasal ürünler ile giderin temizlenmeye çalışılması çok sık karşılaşılan bir durumdur. Kimi zaman bu uygulamalar giderin açılmasına neden olmasada bazen daha ciddi problemlerin oluşumuna neden olabilmektedir. Gider tıkanıklıklarının en iyi şekilde tespit edilmesi ve çözümlenmesi için bu konuda uzman bir ustaya başvurmak gereklidir.

  • Duş alanında oluşan tıkanıklığın sebepleri arasında sabun, kıl, tüy ve saç başta gelmektedir. Bu tarz ürünlerin gidere kaçmadığından emin olunması ve gerektiği gibi temizlenmesi gereklidir. Fakat dikkat edilmesine karşın tıkanıklık sorunu ile karşılaşılabilir. Duş gider tıkanıklığı için kullanılan en yaygın yöntem robotlardır. Robotlar yeni nesil bir sisteme sahip olan ve giderlerin açılabilmesi için geliştirilen cihazladır. Uzun uzun düşünmeden veya uğraşmadan duş gideri tıkanıklığına son verilebilmektedir. Bireysel çabalar ile halledilemeyecek olan bu sorun için geliştirilmiş olan robot sistemleri mevcuttur. Asit içerikli kimyasalların tesisata zarar verebileceğini unutmadan müdahalede bulunmak gereklidir. Fakat bu konuda uzman olan kişiler kameralı cihazlar yardımıyla tıkanıklığı çözüme kavuşturmaktadır. Oldukça kısa süreli bu işlem gerek paradan gerekse zamandan tasarruf etmek isteyenler için idealdir.

ozan lavabo açma

  • Sizlerde OZAN BORU GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA konusunda deneyimli ve güler yüzlü bir hizmet almak istiyorsanız bizlere ulaşarak ayrıcalıklı hizmetimizden faydalanabilirsiniz
Sunulan Olanaklar

1

20 Yıllık Tecrübe

Sektörde Edindiğimiz Tecrübeyle Neye İhtiyacınız Olduğunu Çok İyi Biliyoruz.

2

Geniş Lokasyon

İstanbul'un Her Yerinde Müşterilerimizi Hizmetlerimizle Tanıştırıyoruz.

3

Uygun Fiyat

Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerdeki Kalite Ölçüsünde Uygun Fiyatlar Sunuyoruz.

4

7 / 24 Destek

7 Gün 24 Saat Boyunca Müşteri Hizmetlerimizden Destek Alabilirsiniz.

Keşif ve Hizmet Alma Formu

Formu Doldurun Sizlere Detaylı Bilgi İçin Dönüş Sağlayalım.