Gaziosmanpaşa Rögar Temizleme

Kullanıcı hatasından dolayı meydana gelen tıkanıklıklar, basit tıkanıklıklardır ve maliyeti azdır. Tıkanıklığın açılması için robot cihaz kullanılır. Robot cihaz sayesinde, tıkanıklığa sebep olan cisim ya parçalanır ya da Rögar kuyusuna doğru itilir. İşlem sonrası tıkanıklık açılarak, tekrar kullanıma açılır.

ozan logar tıkanıklığı açma

  • Rögar Tıkanıklığı Açma: Bina önünde bulunan atık su boruların birleştiği, farklı derinliklerde ve ebatlarda, kare ve yuvarlak olan yerin altındaki dike borulara Rögar denir. Menhol, Rögar Bacası, Kanalizasyon bacası olarak da farklı şekilde adlandırılır. Kanalizasyon Pimaş yada tuvalet, Lağım yada Rögar tıkanıklıklarında sorunu anlatmak için genel Rögar tıkınıklığı kelimesi kullanılır. Bunun sebebi tıkanıklığın ve ya arızanın logarda ortaya çıkmasıdır. Rögarlar kanalizasyon tesisatına bu yüzden konur, bir arıza yada tıkanıklık olduğu zaman fark edilsin, müdahale edilsin diye. Çünkü kanalizasyon boruları yerin altında bulunur. Bu borularda meydana gelen tıkanıklıklarda kanalizasyon borusunun üzerini açmamak için Rögar bacası yada gözlem bacası yapılmıştır.

ozan logar açma

Rögar Tıkanıklığı Nasıl Tespit Edilir?

Kanalizasyon Ustası bu tespiti yapar, Rögar kapağı açılınca kanalizasyon tesisatınınn ne şekilde çalıştığı anlaşılır. Rögar da ki atık suyun akış özelliği kanalizasyon tesisatının ne kadar sağlıklı çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi verir. Atık su hızı hareketli ise kanalizasyon sağlıklı çalışıyor demektir. Ancak kanalizasyon ve Rögar içerisindeki su hacimli bir şekilde dolgun bir şekilde ilerliyorsa akıntı hızında bir yavaşlık var ve akıntı hızını etkileyen boru içerisinde bir cismin olabileceği anlamına gelir ya da kanalizasyon borularında çökme olabileceğine işaret eder. Rögar Tıkanıklığı Makineyle, cihazla yada robotla açılır, Bu işlemden sonra kanalizasyon tesisatı hakkında Ozan Rögar Açma firmasından başka bilgiler de alabilirsiniz.

rögar açma ozan

OZAN RÖGAR KANALİZASYON AÇMA

Geniş Kadro ve Bir Çok Şubelerimizle Hizmetinizdeyiz.

7/24 Saat Bizlere Ulaşabilir Detaylı Bilgi Alabilirsiniz!

Sunulan Olanaklar

1

20 Yıllık Tecrübe

Sektörde Edindiğimiz Tecrübeyle Neye İhtiyacınız Olduğunu Çok İyi Biliyoruz.

2

Geniş Lokasyon

İstanbul'un Her Yerinde Müşterilerimizi Hizmetlerimizle Tanıştırıyoruz.

3

Uygun Fiyat

Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerdeki Kalite Ölçüsünde Uygun Fiyatlar Sunuyoruz.

4

7 / 24 Destek

7 Gün 24 Saat Boyunca Müşteri Hizmetlerimizden Destek Alabilirsiniz.

Keşif ve Hizmet Alma Formu

Formu Doldurun Sizlere Detaylı Bilgi İçin Dönüş Sağlayalım.