Ozan Logar Açma

Kullanıcı hatasından dolayı meydana gelen tıkanıklıklar, basit tıkanıklıklardır ve maliyeti azdır. Tıkanıklığın açılması için robot cihaz kullanılır. Robot cihaz sayesinde, tıkanıklığa sebep olan cisim ya parçalanır ya da logar kuyusuna doğru itilir. İşlem sonrası tıkanıklık açılarak, tekrar kullanıma açılır.

kanalizasyon temizleme

  • Logar Tıkanıklığı Açma: Bina önünde bulunan atık su boruların birleştiği, farklı derinliklerde ve ebatlarda, kare ve yuvarlak olan yerin altındaki dike borulara logar denir. Menhol, Logar Bacası, Kanalizasyon bacası olarak da farklı şekilde adlandırılır. Kanalizasyon Pimaş yada tuvalet, Lağım yada logar tıkanıklıklarında sorunu anlatmak için genel logar tıkınıklığı kelimesi kullanılır. Bunun sebebi tıkanıklığın ve ya arızanın logarda ortaya çıkmasıdır. Logarlar kanalizasyon tesisatına bu yüzden konur, bir arıza yada tıkanıklık olduğu zaman fark edilsin, müdahale edilsin diye. Çünkü kanalizasyon boruları yerin altında bulunur. Bu borularda meydana gelen tıkanıklıklarda kanalizasyon borusunun üzerini açmamak için Logar bacası yada gözlem bacası yapılmıştır.

tıkanmış rögar açma

Logar Tıkanıklığı Nasıl Tespit Edilir?

  • Kanalizasyon Ustası bu tespiti yapar, Logar kapağı açılınca kanalizasyon tesisatınınn ne şekilde çalıştığı anlaşılır. Logar da ki atık suyun akış özelliği kanalizasyon tesisatının ne kadar sağlıklı çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi verir. Atık su hızı hareketli ise kanalizasyon sağlıklı çalışıyor demektir. Ancak kanalizasyon ve Logar içerisindeki su hacimli bir şekilde dolgun bir şekilde ilerliyorsa akıntı hızında bir yavaşlık var ve akıntı hızını etkileyen boru içerisinde bir cismin olabileceği anlamına gelir ya da kanalizasyon borularında çökme olabileceğine işaret eder.

Rögar Tıkandı Ne yapmlayımı, Rögar Tıkanıklığı Nasıl açılır?

rögar tıkanıklığı açma

Logar Tıkanıklığı Makineyle, cihazla yada robotla açılır, Bu işlemden sonra kanalizason tesisatı hakkında Ozan Logar Açma firmasından başka bilgiler de alabilirsiniz.

Ozan Logar Açma Temizleme Hizmetleri İçin Bizlere Hemen Ulaşın

7/24 Saat Bizlere Ulaşabilir Detaylı Bilgi Alabilirsiniz!

Sunulan Olanaklar

1

20 Yıllık Tecrübe

Sektörde Edindiğimiz Tecrübeyle Neye İhtiyacınız Olduğunu Çok İyi Biliyoruz.

2

Geniş Lokasyon

İstanbul'un Her Yerinde Müşterilerimizi Hizmetlerimizle Tanıştırıyoruz.

3

Uygun Fiyat

Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerdeki Kalite Ölçüsünde Uygun Fiyatlar Sunuyoruz.

4

7 / 24 Destek

7 Gün 24 Saat Boyunca Müşteri Hizmetlerimizden Destek Alabilirsiniz.

Keşif ve Hizmet Alma Formu

Formu Doldurun Sizlere Detaylı Bilgi İçin Dönüş Sağlayalım.